• Kontrast strony

Młodzieżowe Centrum Kariery w Augustowie oprócz zajęć indywidualnych i grupowych zajmuje się również pośrednictwem pracy krótkoterminowej. Praca wakacyjna cieszy się powodzeniem szczególnie w czasie wolnym od nauki. Zwykle takiej pracy poszukują uczniowie, którzy mogą podjąć ją już po ukończeniu 16 roku życia.

Najbardziej popularnym zajęciem jest promocja lub kolportaż ulotek, jak również praca w gastronomii, co jest świetnym rozwiązaniem w Augustowie – mieście turystycznym, tak tłumnie odwiedzanym każdego lata przez gości z całego kraju. Młodzi ludzie uczą się odpowiedzialności, rzetelnego wykonywania swoich obowiązków, a dzięki pracy mogą dorobić do kieszonkowego. Praca wakacyjna pozwala też zdobyć pierwsze doświadczenia zawodowe.

Autor tekstu: Ilona Szamatowicz – pośrednik pracy Młodzieżowego Centrum Kariery w Augustowie
Zdjęcie: Joanna Giedrojć – doradca zawodowy Młodzieżowego Centrum Kariery w Augustowie

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.