Młodzież uczestnicząca w Klubie Aktywnych i Radzie Młodzieży 9-17 Hufca Pracy w Stalowej Woli postanowiła odpowiedzieć pozytywnie na inicjatywę Wojewódzkiej Rady Młodzieży „Zostań św. Mikołajem” i udała się do Domu Pomocy Społecznej.

Mieszkańcy DPS to często ludzie samotni, starsi i schorowani, więc odwiedziny w takim miejscu i okazanie zainteresowania oraz podarowanie drobnych upominków powoduje, że niezwykły czas, jakim są nadchodzące Święta Bożego Narodzenia, staje się też udziałem osób, o których warto pamiętać i przypominać, że są dla nas ważni i doceniani.

Jak co roku zostaliśmy otwarcie i życzliwie przyjęci, a ręcznie wykonane kartki z życzeniami wywołały jak zwykle wzruszenie. I uśmiech na twarzach obdarowanych.

Autor tekstu i zdjęcia : Beata Froń – starszy wychowawca 9-17 HP Stalowa Wola

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.