Święty Mikołaj to postać, która wzbudza wiele emocji i radości w naszych domach. Jego tradycje i zwyczaje są nieodłączną częścią naszego świątecznego czasu. Dzięki nim możemy tworzyć niezapomniane wspomnienia i cieszyć się magią Świętego Mikołaja. Ten czas roku, kiedy Mikołaj odwiedza nasze domy, przynosi prezenty i rozdaje uśmiechy, jest jednym z najbardziej wyczekiwanych momentów.

Uczestnicy jarosławskiego 9-12  Hufca Pracy wraz z hufcową Radą Młodzieży postanowili włączyć się w realizację  inicjatywy pn. „Zostań św. Mikołajem”. Młodzież przygotowała samodzielnie wyroby decoupage i drobne upominki, którymi obdaruje instytucje współpracujące z jednostką oraz swoich najbliższych i przyjaciół. To doskonała okazja do integracji i wspólnego świętowania. To niezapomniane chwile, które na długo pozostają w naszej pamięci, bo najważniejsze jest dawanie i miłość, które Mikołaj reprezentuje.

ZOSTAŃ ŚWIĘTYM MIKOŁAJEM 2

ZOSTAŃ ŚWIĘTYM MIKOŁAJEM 3Dzięki uczestnictwu w Inicjatywie Wojewódzkiej Rady Młodzieży pn. „ZOSTAŃ ŚWIĘTYM MIKOŁAJEM” młodzi mogli bardziej otworzyć się na potrzeby drugiego człowieka. Udział w takich akcjach pozwala na rozwijanie wrażliwości, tolerancji i otwartości serca.

Autor tekstu i zdjęć: Wiesława Kamińska, wychowawca w 9-12 Hufcu Pracy w Jarosławiu

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.