Zima jest bardzo wdzięczną porą roku do fotografowania. Potrafi być urzekająca i nierzadko tworzy bajkowe scenerie, które stanowią gotowe tło do wspaniałych zdjęć. Warto spojrzeć na nią przez obiektyw aparatu, by pokazać jej wszystkie uroki.

7 lutego w Ośrodku Szkolenia i Wychowania w Iwoniczu odbył się etap lokalny konkursu „Zimowy artysta”, którego celem było rozbudzenie w młodzieży potrzeb własnej aktywności artystycznej i uwrażliwienie ich na piękno najbliższego otoczenia w zimowej aurze. Uczestnicy na swoich fotografiach ukazali najpiękniejsze oblicza tej pory roku. Po długich obradach wyłoniono laureatów. Najciekawsze zdjęcia wykonali Jakub Rymar oraz Filip Wasłowicz. To ich prace będą reprezentować jednostkę podczas etapu wojewódzkiego.

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie, zaś laureatom gratulujemy i życzymy powodzenia podczas eliminacji wojewódzkich.

Autor tekstu: Karolina Jakieła, wychowawca OSiW w  Iwoniczu

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.