1 lutego grupa uczestników 9-8 Hufca Pracy w Sanoku wraz z wychowawcą udała się na tor lodowy Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.

Umiejętności jazdy na łyżwach młodzieży były bardzo zróżnicowane. Od bardzo wysokich, po wizytę na lodowisku po raz pierwszy w życiu. Poprzez gry i zabawy na lodzie organizowane przez opiekuna, uczestnicy mieli możliwość nauki oraz doskonalenia jazdy do przodu, do tyłu, po łukach, zmianę kierunku i hamowanie.

Wspólny czas spędzony na zajęciach sportowych sprawił naszej młodzieży dużo przyjemności. Panowała świetna pogoda oraz atmosfera: było dużo radości, śmiechu i białego szaleństwa. Wszystko to, z czym powinien kojarzyć się czas wolny od zajęć lekcyjnych. Uczestnicy Hufca już nie mogą doczekać się kolejnego spotkania.

Autor tekstu: Witold Koza, starszy wychowawca 9-8 HP Sanok

Autor zdjęć: Justyna Solon, starszy wychowawca 9-8 HP Sanok

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.