8 stycznia odbyły się kolejne zajęcia z psychologiem dla uczestników 9-9 Hufca Pracy w Krośnie. Konsultacje miały na celu pomoc młodzieży w identyfikacji problemów, z jakimi zderzają się w codziennym życiu.

W trakcie zajęć pani psycholog przeprowadziła z uczestnikami rozmowy na temat stanu ich kondycji psychicznej, samopoczucia a przede wszystkim motywujące ich do systematycznego uczestnictwa w nauce, tak aby zapewnić ciągłość kształcenia. Prowadząca przedstawiła i omówiła również różne sposoby radzenia sobie z sytuacją stresu.

Na zakończenie uczestnicy Hufca uzyskali informację na temat tego, kto może im udzielić pomocy oraz gdzie i jak jej szukać.

Autor tekstu i zdjęcia: starszy wychowawca Marcin Ślązak

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.