• Kontrast strony

Wielkość człowieka przejawia się w zdolności do pomocy najsłabszym. Zbliżający się okres Świąt Wielkiej Nocy uwrażliwia na najbardziej potrzebujących i skłania do dzielenia się dobrem.

25 marca w 9-19 Hufcu Pracy w Dębicy uczestnicy Hufca przygotowali paczki wielkanocne dla swoich potrzebujących kolegów. Dzięki pomocy finansowej jednego z pracodawców naszej młodzieży zakupiono bony podarunkowe do sklepu odzieżowego oraz słodycze. Podarunki zostaną przekazane wskazanym przez wychowawców uczestnikom Hufca.

Zorganizowana akcja powinna przynieść wiele radości obdarowanym, ale również darującym, bo zgodnie z sentencją Dale’a Carnegie: „Odrobina zapachu róży zawsze pozostaje na dłoni tego kto ją wręcza”.

Autor tekstu i zdjęcia: Adriana Duda – wychowawca 9-19 HP w Dębicy

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.