• Kontrast strony

Zbliżające się Święta Wielkanocne to idealny moment, by do naszego otoczenia wnieść więcej kolorów i pięknych dekoracji. Najbardziej cieszą nas te, które wykonamy własnoręcznie. Jest to więc doskonała okazja do rozwijania kreatywności i inwencji twórczej.

W Ośrodku Szkolenia i Wychowania w Iwoniczu zostały zorganizowane zajęcia plastyczne, podczas których młodzież wykazała się swoimi talentami twórczymi. Do swoich prac wykorzystała takie elementy jak: doniczki,  pisanki, kurczaki, elementy pasmanteryjne, jak również materiały naturalne tj. mech,  bukszpan, kora i gałązki. Powstałe prace prezentują się imponująco.

WIELKANOCNE DEKORACJE W OSIW IWONICZ 2WIELKANOCNE DEKORACJE W OSIW IWONICZ 1Nie trzeba wiele, by stworzyć coś wyjątkowego, co podkreśli i ożywi nasze wnętrze, stworzy niepowtarzalną, świąteczną atmosferę.

WIELKANOCNE DEKORACJE W OSIW IWONICZ 3Autor tekstu i zdjęć: Małgorzata Zywar, wychowawca OSiW Iwonicz

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.