• Kontrast strony

„Każdy rodzaj sportu niesie ze sobą bogaty skarbiec wartości. Ćwiczenie uwagi, kształcenie woli, wytrwałości, odpowiedzialności. Znoszenie trudu i niewygód, duch wyrzeczenia i solidarności, wierność obowiązkom – to wszystko należy do cnót sportowca’’ (Arkadiusz Gołaś)

Na stadionie wielofunkcyjnym Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji  w Dębicy odbyły się na szczeblu lokalnym Zawody Sportowo – Obronne Młodzieży Ochotniczych Hufców Pracy. Młodzież wzięła udział w biegach na 100, 200 i 400 metrów, skoku w dal z miejsca i z rozbiegu. Kolejnymi konkurencjami był rzut piłką lekarską i piłeczką palantową. Młodzież z zaangażowaniem brała udział w konkurencjach, które były dla nich przygotowane. Podczas zawodów lokalnych wyłoniono dwie dziewczyny i dwóch chłopców z najlepszymi wynikami, których wyniki będą rywalizowały i innymi.

W Dębicy na sportowo 5W Dębicy na sportowo 11W Dębicy na sportowo 12W Dębicy na sportowo 13W Dębicy na sportowo 7W Dębicy na sportowo 10Sportowa rywalizacja i umiejętne jej wykorzystanie ma efektywne przełożenie na co dzień: pobudza wewnętrzne pokłady energii i motywuje do ciężkiej pracy.

Autor tekstu: Ewelina Stadnik – Czarnik wychowawca

Autor zdjęć: Adriana Duda wychowawca, Wiesław Wiktor starszy wychowawca

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.