• Kontrast strony

4 grudnia w Zespole Szkół Architektoniczno - Budowlanych w Krośnie w hali sportowej został rozegrany Mikołajkowy Turniej Tenisa Stołowego o Mistrzostwo 9-10 HP-DK. Do rozgrywek przystąpiło 19 uczestników, którzy przeszli eliminacje klasowe. Celem przedsięwzięcia była popularyzacja tenisa stołowego wśród młodzieży, aktywnego trybu życia, wpajanie zasad fair play podczas rywalizacji oraz integracja młodzieży przez sport.

Rozgrywki przeprowadzone zostały w dwóch kategoriach: dziewcząt i chłopców systemem gier – „każdy z każdym” tak, aby wszyscy uczestnicy mogli rozegrać maksymalną ilość meczy w turnieju. Sędzią głównym zawodów był st. wychowawca Stanisław Machowski. Wysoki poziom rozgrywek dał wiele emocji i trzeba było rozgrywać mecze dodatkowe.

HUFCOWY TURNIEJ W TENISA STOŁOWEGO 2

HUFCOWY TURNIEJ W TENISA STOŁOWEGO 3Najlepsi uczestnicy otrzymali nagrody rzeczowe, które wręczyła kadra 9-10 HP-DK gratulując młodzieży osiągnięć sportowych  i życząc sukcesów w kolejnych rozgrywkach., a pozostali upominki mikołajkowe. Pierwsze miejsce w kategorii dziewcząt zajęła: Natalia Janik, drugie Emilia Wilk, trzecie Wiktoria Kuliga, natomiast w kategorii chłopców pierwsze miejsce zajął: Jakub Chmiel, drugie Karol Drajewicz, trzecie Krystian Kłosowicz.