Grudzień to miesiąc pełen niespodzianek. To z tej okazji uczestnicy 9-13 Hufca Pracy w Przemyślu, wybrali się do przemyskiego kina Helios na film pt. „Uwierz w Mikołaja”. By tradycji stało się zadość zostali też obdarowani prezentami, które wprowadziły ich w świąteczny klimat.

ŚWIĘTY MIKOŁAJ PATRON DARU CZŁOWIEKA DLA CZŁOWIEKA 1ŚWIĘTY MIKOŁAJ PATRON DARU CZŁOWIEKA DLA CZŁOWIEKA 4Tradycja obdarowywania innych pozwala poczuć radość z dawania, nie tylko materialnych prezentów, ale także tych mało uchwytnych, uśmiechu i ciepła. Każdy zasługuje na podarunek, każdy jest wyjątkowy i niepowtarzalny, warto dostrzegać tę wyjątkowość u innych, bo daje to ogromną satysfakcję.

Tekst: Joanna Żaczek st. wych. 9-13 HP w Przemyślu

Zdjęcia:  Łukasz Stebnicki st. wych. 9-13 HP w Przemyślu

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.