• Kontrast strony

16 lutego uczestnicy II rocznika 9-9 Hufca Pracy w Krośnie spotkali się z Martą Kandefer – Fydrych, doradcą zawodowym Mobilnego Centrum Informacji Zawodowej w Krośnie.  Celem zajęć było przedstawienie młodzieży oczekiwań pracodawców wobec przyszłych pracowników.

Uczestnicy dowiedzieli się, jak zaplanować przyszłość zawodową oraz poznali oczekiwania pracodawców wobec przyszłych pracowników. Przede wszystkim oczekują oni od kandydatów zrozumienia, na czym polega działalność firmy, kładąc nacisk na umiejętności kandydata do pracy w zespole.

ZAJĘCIA Z RYNKU PRACY W 9 9 HUFIEC PRACY KROSNO 2

Było to już kolejne spotkanie, w którym uczniowie II rocznika aktywnie uczestniczyli, mając na uwadze, iż zdobyta wiedza ułatwi im poruszanie się po rynku pracy.

Autor tekstu i zdjęć: Maciej Wojdyła, st. wychowawca 9-9 HP - DK Krosno

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.