Wielu absolwentów 9-9 Hufca Pracy w Krośnie nadal  identyfikuje się oraz nie zapomina o kadrze opiekuńczo – wychowawczej naszej jednostki. W związku z tym 10 stycznia nasz absolwent Maciej Prokopowicz spotkał się ze swoim wychowawcą - Marcinem Ślązakiem oraz Komendantem Hufca Pracy Bogusławem Stachyrakiem.

W trakcie spotkania nasz gość wspominał trzy lata edukacji, wychowawcę, nauczycieli i instruktora praktycznej nauki zawodu, którzy w dużej mierze przyczynili się do ukończenia przez niego szkoły i zdania egzaminów zawodowych. Opowiadał również o swoich planach zawodowych i prywatnych.

Na zakończenie wizyty komendant Hufca życzył Maciejowi wielu sukcesów w przyszłości. Nasz absolwent podziękował za miłe spotkanie i zapewnił, że jeszcze nas odwiedzi.

Autor tekstu: Marcin Ślązak, st. wychowawca 9-9 HP Krosno

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.