W ramach wojewódzkiego programu adaptacyjnego "Dobry start w OHP" w Zespole Szkół nr 3 w Rzeszowie odbyło się kolejne spotkanie z nowo zrekrutowanymi  uczestnikami 9-1 Hufca Pracy w Rzeszowie. Tym razem były to zajęcia grupowe w formie warsztatów, które poprowadziła psycholog Marta Rudna.

Zajęcia cieszyły się dużym zainteresowaniem. Uczestnicy aktywnie włączyli się w zajęcia, często zadawali pytania oraz angażowali się w zaproponowane przez psycholog ćwiczenia.

Warsztaty poprzez lepsze poznanie się uczestników, miały również na celu zbudowanie zgranego zespołu, a przede wszystkim były okazją do przeprowadzenia ciekawych rozmów oraz zacieśnienia relacji koleżeńskich.

Autor tekstu i zdjęć: Joanna Murias- komendant 9-1 HP

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.