Święta Bożego Narodzenia są nie tylko czasem prezentów i radości, ale także okazją do spotkań, które odnawiają nasze więzi, dodają nadziei i ożywiają ducha wspólnoty.

PRZEDŚWIĄTECZNE SPOTKANIA Z ABSOLWENTAMI 2W ostatnim czasie w Ośrodku Szkolenia i Wychowania w Iwoniczu w ramach działalności Kluby Absolwenta odbyły się okolicznościowe, przedświąteczne spotkania z absolwentami. Ich nieodłącznym elementem są jak zawsze wspomnienia dawnych czasów, wspólnych przeżyć, szkolnych dowcipów i marzeń, które wówczas kłębiły się w młodych głowach. Absolwenci z chęcią wracali wspomnieniami do przeszłości, a także dzielili się swoimi historiami osobisto-zawodowymi, opowiadając jakie ścieżki obrali po ukończeniu szkoły oraz na jakim etapie swojego rozwoju obecnie się znajdują.

Na zakończenie wszyscy złożyli sobie świąteczno-noworoczne życzenia, obiecując trwałe przyjaźnie i wzajemne wsparcie.

Autor tekstu oraz zdjęć: Mateusz Jara, wychowawca OSiW w Iwoniczu

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.