• Kontrast strony

W dzisiejszym świecie podejmowanie ryzyka, kreatywność oraz zdolności adaptacyjne do potrzeb klientów oraz rynku pracy, to kluczowe umiejętności, które powinien posiadać młody człowiek, by odnosić zawodowe sukcesy. Ważnym elementem w drodze do budowania swojej pozycji zawodowej jest również wykorzystywanie wiedzy z zakresu przedsiębiorczości, która przejawia się w różnych formach - od prowadzenia własnej firmy po rozwijanie projektów społecznych czy też wdrażanie innowacyjnych rozwiązań.

Przedsiębiorczość młodzieży 2Przedsiębiorczość młodzieży 3Wychodząc naprzeciw potrzebom młodzieży 9-1 Hufca Pracy w Rzeszowie, w ramach inicjatywy Ogólnopolskiej Kapituły Samorządności Młodzieży OHP, doradcy zawodowi z Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży w Rzeszowie przeprowadzili cykl spotkań dotyczących zagadnień związanych z przedsiębiorczością. Przy okazji zajęć kadra Hufca przypomniała o rocznicy 100 - lecia ustanowienia polskiego złotego walutą narodową oraz zapoznała młodzież z polskimi środkami płatniczymi, które wyszły już z obiegu, a jeszcze nie tak dawno, przed denominacją były używane przez jej dziadków i rodziców.

Autor tekstu i zdjęć: Joanna Murias- komendant 9-1 HP

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.