• Kontrast strony

Akcja „poMOC za GROSZE” to ogólnopolska zbiórka monet, do której przyłączyli się w ramach wojewódzkiego konkursu „inicjatywa na medal” uczestnicy 9-9 Hufca Pracy Krosno.

W ten sposób nasza młodzież wsparła „Towarzystwa Nasz Dom”, które zbiera środki na pomoc psychologiczną, rzeczową i specjalistyczną opiekę dla dzieci i ich rodzin na terenie całej Polski. Nasi uczestnicy przeprowadzili wśród swoich kolegów i koleżanek zbiórkę monet jedno, dwu i pięciogroszowych. Akcja wciąż trwa, a zebrane monety zostaną zapakowane zgodnie z instrukcją, odniesienie na Pocztę Polską i wpłacone na konto Towarzystwa.

POMOC ZA GROSZE W 9 9 HP DK KROSNO 2POMOC ZA GROSZE W 9 9 HP DK KROSNO 3Włączenie się uczestników naszej jednostki do udziału w tej inicjatywie miało na celu pomoc tysiącom dzieci w całej Polsce oraz uwrażliwienie uczestników na wsparcie potrzebujących.

Autor tekstu i zdjęć: Maciej Wojdyła, st. wychowawca 9-9 HP-DK Krosno

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.