• Kontrast strony

W ramach Inicjatywy Ogólnopolskiej Rady Młodzieży „Pobaw się ze mną i poczytaj mi”, uczestnicy z Ośrodka Szkolenia i Wychowania w Iwoniczu odwiedzili przedszkole w Rogach. Termin wyjazdu nie był przypadkowy, gdyż 23 kwietnia świętujemy Międzynarodowy Dzień Książki i Praw Autorskich.

Przed wyjazdem do przedszkola, wychowawczyni Pani Małgorzata Zywar oraz pedagog Urszula Niziołek wspólnie z młodzieżą przygotowały materiały edukacyjne. Należały do nich: kolorowe bajki ilustracyjne, szkic książki do pokolorowania oraz inne przybory. Podczas wizyty w przedszkolu uczestnicy przeczytali dzieciom krótkie bajki oraz zorganizowali maluchom zabawy plastyczne i ruchowe. Na zakończenie zajęć wszystkie dzieci zostały nagrodzone naklejkami, co wywołało uśmiech na ich twarzach.

Inicjatywa przyczyniła się do poszerzenia wiedzy, promowania czytelnictwa, a także zachęcania do głośnego czytania.  Należy pamiętać, że czytanie to nie tylko przyjemność, ale także inwestycja w rozwój młodego człowieka i zrozumienie świata.

POBAW SIĘ ZE MNĄ I POCZYTAJ MI 2POBAW SIĘ ZE MNĄ I POCZYTAJ MI 3POBAW SIĘ ZE MNĄ I POCZYTAJ MI 4POBAW SIĘ ZE MNĄ I POCZYTAJ MI 5Autorzy tekstu i zdjęć: Małgorzata Zywar – wychowawca OSiW Iwonicz oraz Urszula Niziołek – pedagog OSiW Iwonicz

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.