Zbilżające się Święta Bożego Narodzenia nieodłącznie kojarzą się z zapachem ciastek i pierników, doprawianych cynamonem, gałką muszkatołową czy imbirem.

PIERNICZKOWE INSPIRACJE NA ZAJĘCIACH PRAKTYCZNYCH W OSIW IWONICZ 1PIERNICZKOWE INSPIRACJE NA ZAJĘCIACH PRAKTYCZNYCH W OSIW IWONICZ 3

Już od pierwszych dni grudnia zapach ten unosi się w całym Ośrodku Szkolenia i Wychowania w Iwoniczu. Wypiekanie ciasteczek i pierników to niemal rodzinne święto. Dlatego uczestnicy na zajęciach praktycznych oprócz kruchych ciasteczek i pierniczków wykonali także ozdoby takie jak świeczniki i wianki piernikowe.

PIERNICZKOWE INSPIRACJE NA ZAJĘCIACH PRAKTYCZNYCH W OSIW IWONICZ 4PIERNICZKOWE INSPIRACJE NA ZAJĘCIACH PRAKTYCZNYCH W OSIW IWONICZ 5Podczas dekorowania młodzież dała się ponieść fantazji i stworzyła ciekawe ozdoby świąteczne. Tworzenie ich sprawiło jej jednocześnie dużo radości i satysfakcji z efektów swojej pracy.

PIERNICZKOWE INSPIRACJE NA ZAJĘCIACH PRAKTYCZNYCH W OSIW IWONICZ 7

PIERNICZKOWE INSPIRACJE NA ZAJĘCIACH PRAKTYCZNYCH W OSIW IWONICZ 10

AUTOR ARTYKUŁU: Ewelina Hejnar  – instruktor ds. szkolenia zawodowego

AUTOR ZDJĘĆ: Agnieszka Krupa – instruktor ds. szkolenia zawodowego

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.