• Kontrast strony

Dnia 24.03.2024 r. odbyła się kolejna edycja Kiermaszu Wielkanocnego w Iwoniczu Zdroju. Na tym wydarzeniu nie mogło zabraknąć Ośrodka Szkolenia i Wychowania.

W tym roku zarówno nasza młodzież oraz pracownicy przeszli samych siebie w przygotowaniu wielkanocnych przysmaków, jak również ozdób, które cieszą oko. Mazurki, babki oraz przepiękne ciasta rozeszły się w mgnieniu oka, natomiast stroiki wielkanocne nie miały sobie równych.

Dochód zebrany w tegorocznej edycji kiermaszu zostanie przeznaczony na rzecz akcji „Adopcja serca” w ramach działań Ogólnopolskiej Kapituły Samorządności Młodzieży OHP. Dzięki niej wybrane dziecko żyjące w kraju misyjnym, które znajduje się w trudnej sytuacji, uzyska pomoc materialną.

Autor tekstu oraz zdjęcia: Sabina Kilar- Kierownik internatu OSiW w Iwoniczu

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.