Nagradzanie uczestników hufca to bardzo ważny element wychowania i podziękowania za zaangażowanie w działalność na rzecz środowiska lokalnego. W związku z tym 5 grudnia uczestnicy 9-9 Hufca Pracy w Krośnie wraz z wychowawcą Maciejem Wojdyła spotkali się w  krośnieńskiej pizzerii.

Dla młodzieży była to nie tylko niespodzianka, ale przede wszystkim nagroda za zajęcie drugiego miejsca w Wojewódzkim Konkursie „Inicjatywa na medal”. Młodzież została nagrodzona za zorganizowanie zbiórki książek i bajek dla szpitala w Krośnie.     

Zaangażowani w realizację inicjatywy uczestnicy Hufca otrzymali podziękowania od wychowawcy oraz poczęstowani zostali pyszną pizzą. W trakcie posiłku młodzież dzieliła się wrażeniami oraz propozycjami kolejnych działań prospołecznych do zrealizowania.

Autor tekstu i zdjęcia: starszy wychowawca 9-9 HP-DK Krosno Maciej Wojdyła

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.