12 grudnia absolwenci 9-10 Hufca Pracy w Krośnie spotkali się wraz z opiekunem Klubu Absolwenta Sylwią Pękalską w kręgielni na mikołajkowych rozgrywkach i pizzy. Celem spotkania była integracja oraz propagowanie aktywności fizycznej.

MIKOŁAJKOWE ROZGRYWKI W KRĘGLE Z ABSOLWENTAMI 2

MIKOŁAJKOWE ROZGRYWKI W KRĘGLE Z ABSOLWENTAMI 3W trakcie spotkania wszyscy mogli wykazać się swoimi umiejętnościami niezależnie od wieku czy kondycji. Przy okazji nasi absolwenci powspominali czasy szkolne, opowiadali o pracy, o kontynuacji nauki, a także podzielili się swoimi wrażeniami dotyczącymi codziennego życia.

Świetna zabawa poprzez sport dostarczyła im nie lada emocji. Po dziesięciu wyczerpujących rundach wszyscy zasiedli do stołu , by posilić się podaną pizzą.

Autor tekstu i zdjęć: st. wychowawca 9-10 Hufca Pracy Sylwia Pękalska

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.