Obdarowywanie się prezentami to nieodłączny element Świąt Bożego Narodzenia. Ten powszechny obecnie zwyczaj związany z Bożym Narodzeniem obecny jest również w naszym 9-15 Hufcu Pracy w Tarnobrzegu.

W tym szczególnym dniu odbyło się spotkanie z naszymi absolwentami, a z okazji mikołajek, aby tradycji stało się za dość  - kadra hufcowa przygotowała dla młodzieży słodkie upominki. Zaproszenie na tę okazję przyjął także pan Jerzy Buczek, który przez lata kierował tarnobrzeskim Hufcem. Spotkanie przebiegło w bardzo miłej, przedświątecznej atmosferze. Było okazją do wspólnych rozmów, wspomnień ale też do poznania aktualnej sytuacji zawodowej i osobistej byłych podopiecznych. Młodzież chętnie dzieliła się swoimi wrażeniami z doświadczeń na rynku pracy, ale i planami na przyszłość.

MIKOŁAJKI W TARNOBRZESKIM HUFCU PRACY 2

Mamy nadzieję, że nasze upominki przyniosły wiele radości obdarowanym. Mikołaj przyszedł również do naszego podopiecznego – Adama Kochowskiego, który jako młody tata w ramach akcji „Życie jest cudem” otrzymał pomoc rzeczową w postaci artykułów dziecięcych dla swojej córeczki. Kadra hufca stara się go wspierać, bo niewątpliwie rodzicielstwo w tak młodym wieku jest dla niego wielkim wyzwaniem.

MIKOŁAJKI W TARNOBRZESKIM HUFCU PRACY 4

Autor tekstu i zdjęcia: Barbara Smolarska, Komendant 9-15 HP w Tarnobrzegu, Małgorzata Byrska, starszy wychowawca 9-15 HP w Tarnobrzegu

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.