2 lutego uczestnicy 9-8 Hufca Pracy w Sanoku wyruszyli w niezwykłą podróż do krainy marzeń i wyobraźni. W Bieszczadzkim Domu Kultury w Lesku odbyła się projekcja filmu "Akademia Pana Kleksa", która okazała się niezapomnianym przeżyciem dla wszystkich obecnych.

Film w reżyserii Macieja Kawulskiego to nowoczesna interpretacja klasycznej historii autorstwa Jana Brzechwy. Widzowie zostali przeniesieni do magicznego świata, gdzie szkoła pod kierunkiem Pana Kleksa staje się miejscem pełnym przygód, tajemnic i niesamowitych postaci. Uczestnicy nie mogli oderwać wzroku od ekranu, pochłonięci barwnym światem przedstawionym na filmie. W trakcie seansu, młodzież doświadczyła nie tylko rozrywki, ale również ważnych wartości, jakie niesie ze sobą ta klasyczna opowieść. Przyjaźń, współpraca i odwaga to tylko kilka z tematów poruszanych w filmie, które z pewnością zaintrygowały i zainspirowały widzów.

Magiczna podróż uczestników 9 8 Hufca Pracy do Akademii Pana Kleksa 1

Po zakończeniu projekcji podczas poczęstunku uczestnicy chętnie dzielili się swoimi wrażeniami i refleksjami. Z uśmiechem na twarzach opowiadali o ulubionych scenach, śmiesznych momentach i przesłaniach, które wynieśli z seansu. To nie tylko zwykła wizyta w kinie, ale także szansa na wspólne doświadczenie i dzielenie się emocjami z rówieśnikami. To  wydarzenie pokazało, że kultura i sztuka mają moc łączenia ludzi, tworzenia wspólnych wspomnień i pobudzania wyobraźni.

Dla uczestników Hufca wizyta w Bieszczadzkim Domu Kultury była nie tylko podróżą do magicznego świata "Akademii Pana Kleksa", ale również okazją do odkrycia, że czas spędzony razem w takim miejscu ma nieocenioną wartość.

Autor tekstu: Justyna Solon starszy wychowawca 9-8 HP w Sanoku

Autor zdjęć: Uczestnicy  9-8 HP w Sanoku

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.