• Kontrast strony

W przemyskim Zespole Szkół Usługowo-Hotelarskich i Gastronomicznych odbył się lokalny etap konkursu „Sprawny w zawodzie 2024” w kategorii Bezpieczeństwo i Higiena Pracy z elementami prawa pracy. Wzięło w nim udział 20 uczestników 9-13 Hufca Pracy z trzeciej klasy z Zasadniczej Szkoły Branżowej I stopnia.

Test składał się z 50 pytań, które obejmowały tematykę z zakresu prawa pracy i BHP. Uczestnicy podeszli do niego bardzo poważnie, gdyż wiedza, którą przyswoili w trakcie przygotowań, w sposób wymierny przyda im się w przyszłym życiu zawodowym. Test sprawdzał nie tylko wiedzę ogólną, ale także umiejętności wykorzystywania teorii w praktyce.

W etapie lokalnym najwięcej punktów zdobyła Wiktoria Warzocha, która będzie reprezentować 9-13 Hufiec Pracy w Przemyślu na szczeblu wojewódzkim.

Tekst i zdjęcia: Joanna Żaczek, st. wych. 9-13 HP w Przemyślu

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.