Jeśli tylko dysponujesz wolnym czasem, warto wykorzystać go w ciekawy sposób. Trwające jeszcze ferie zimowe to regeneracja sił na kolejny semestr nauki, ale również świetny powód, by znaleźć czas na to, co sprawia przyjemność i wypocząć  w zaplanowany sposób.

KREATYWNE I AKTYWNE FERIE W HUFCU W RZESZOWIE 1KREATYWNE I AKTYWNE FERIE W HUFCU W RZESZOWIE 2Takie kreatywne i różnorodne zajęcia skierowała do młodzieży kadra 9-1 Hufca Pracy w Rzeszowie. Mając na uwadze międzysemestralną przerwę od zajęć lekcyjnych oraz chęć dotarcia do jak największego grona uczestników przygotowała szereg interesujących propozycji, aby uatrakcyjnić młodzieży spędzanie wolnego czasu.

KREATYWNE I AKTYWNE FERIE W HUFCU W RZESZOWIE 3KREATYWNE I AKTYWNE FERIE W HUFCU W RZESZOWIE 5Młodzież integrowała się nie tylko na świeżym powietrzu, udając się na spacer nad rzeszowski Wisłok czy miejskie lodowisko nabywając nowe umiejętności  jazdy na łyżwach, ale również podczas wspólnego seansu w kinie. Część uczestników odwiedziła także Muzeum Zamek w Łańcucie oraz skorzystała z krótkiej wycieczki po Rzeszowie z okazji 670- lecia lokacji tego miasta. W dni niepogody młodzież brała udział w warsztatach koła plastycznego Art-Foto.

Inspiracje na zimowy wypoczynek okazały się trafione, a wszystko z myślą o naszych uczestnikach, by uatrakcyjnić im ferie zimowe. Mamy nadzieję, że były one pełne przeżyć oraz zachęciły do twórczego i efektywnego spędzenia wolnego czasu, niezależnie od pogody i w oderwaniu od ekranu komputera czy smartfona.

Autor tekstu i zdjęć: Joanna Murias- komendant 9-1 HP

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.