W ramach wojewódzkiego programu wychowawczego „Dobry start w OHP” kadra wychowawcza rzeszowskiego 9-1 Hufca Pracy zorganizowała dla uczestników klas pierwszych spotkanie sportowo - integracyjne w rzeszowskiej kręgielni. Celem zajęć było zachęcenie młodzieży do aktywności fizycznej ,przedstawienie ciekawych form spędzania czasu wolnego oraz bliższe poznanie się wychowawców z nowo zrekrutowanymi uczestnikami Hufca.

Młodzież z ogromną radością wybrała się do kręgielni, chętnie uczestnicząc we wspólnej rywalizacji. Dla niektórych było to pierwsze w życiu zetknięcie się z taką formą sportu i rozrywki jednocześnie.  Wspólne wyjście przyniosło młodzieży wiele radości i pozytywnych emocji. Dopisywały humory, a uśmiech nie znikał z twarzy, co jest  potwierdzeniem, że takie spotkania, w których można pozwolić sobie na odrobinę beztroskiego luzu, trzeba organizować częściej.

Integrujemy się 2

Na zakończenie młodzież wraz z wychowawcami udała się na pizzę, by kontynuować ciekawe rozmowy dotyczące ważnych dla uczestników tematów, planów na przyszłość oraz dalszego rozwoju zawodowego.

Autor tekstu i zdjęć: Joanna Murias- komendant 9-1 HP

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.