• Kontrast strony

8 marca – Międzynarodowy Dzień Kobiet to wyjątkowo sympatyczne, marcowe święto. Po raz pierwszy obchodzone było w 1909 roku po zamieszkach i strajkach w Nowym Jorku. Od 1975 roku ONZ obchodzi Międzynarodowy Dzień Kobiet jako dzień uznania „zasług wszystkich kobiet bez względu na podziały narodowościowe, etniczne, językowe, kulturowe, gospodarcze czy polityczne.”

Jak co roku, uczestnicy Ośrodku Szkolenia i Wychowania stanęli na wysokości zadania. Na wcześniej zorganizowanych zajęciach plastycznych wykonali piękne laurki ozdobione kwiatami z krepiny. Wykonanie ich sprawiło im wielką przyjemność. Wręczyli je swoim Koleżankom i wszystkim Paniom pracującym w Ośrodku wraz z serdecznymi życzeniami.

Przez ten gest uczestnicy okazali pamięć, szacunek i wdzięczność za ich codzienny trud.

Autor artykułu i zdjęć: Małgorzata Zywar, wychowawca OSiW Iwonicz

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.