• Kontrast strony

Każdy z nas jest odpowiedzialny za życie naszej planety. To od nas zależy, czy powietrze będzie zdrowe, woda czysta, a w lesie spotkamy dzikie zwierzęta. Więc jak o nią dbać?

Ochrona przyrody to nie tylko działania chroniące tereny, na których żyją rośliny i zwierzęta. Znaczny wpływ na jej stan ma wiele naszych nawyków. 15 lutego Barbara Ukleja, wychowawca w 9-10 Hufcu Pracy w Krośnie, pokazała uczestnikom, jak w prosty sposób mogą przyczynić się do zachowania równowagi w przyrodzie – chroniąc lasy, oszczędzając wodę, segregując odpady. Te codzienne czynności mają ogromną wartość dla stanu naszej planety.

DBAMY O PRZYRODĘ zajęcia ekologiczne 2

Pamiętajmy że temat ochrony przyrody w dzisiejszych czasach jest dla nas bardzo ważny i nie należy go ignorować. Powinniśmy zawsze zachowywać harmonię w naturze i troszczyć się o środowisko, ponieważ zdrowa ziemia to zdrowe życie.

Autor tekstu i zdjęć: Barbara Ukleja, wychowawca 9-10 HP-DK

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.