• Kontrast strony

Zmagania sportowe bardzo zainteresowały uczestników Hufca Pracy w Gorlicach, którzy wyrazili chęć kontynuacji przygody ze strzelectwem. Dzięki tego typu aktywnościom młodzież uczy się odpowiedzialnego korzystania z broni pneumatycznej, a także rozwija swoje umiejętności techniczne i fizyczne.

Dnia 19 marca odbyły się zajęcia strzeleckie zorganizowane przez wychowawców gorlickiego Hufca Pracy w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Gorlicach. Ćwiczenia obejmowały wskazówki dotyczące celowania, oddychania i stabilizacji ciała. Ponadto podczas treningu skupiono się nie tylko na technicznych aspektach, ale również na bezpieczeństwie i etyce związanej z posługiwaniem się bronią. Wymagały one skupienia i dyscypliny, ale satysfakcja z dobrych wyników była ogromna.

 

Fot.2

 

Fot.3

 

Fot.4

 

Fot.5

Fot. 1, 2, 3, 4, 5 Uczestnicy podczas zajęć ze strzelania

 

 

Tekst – Iwona Mrówka
Zdjęcia – Rafał Łażeński, Iwona Mrówka

 

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.