• Kontrast strony

Słoneczna, wiosenna pogoda zachęca do spacerów i aktywnego spędzenia czasu na świeżym powietrzu. 5 kwietnia młodzież wadowickiego Hufca Pracy wspólnie z wychowawcą, korzystając z pięknej aury, wybrała się na wycieczkę do Parku Miejskiego, aby podziwiać piękno budzącej się do życia przyrody.

Uczestnicy spędzili czas na świeżym powietrzu oraz skorzystali ze sportowych atrakcji, które oferuje Park Miejski w Wadowicach. Młodzi ludzie ćwiczyli na siłowni plenerowej oraz próbowali swoich sił na ściance wspinaczkowej.

– Rozpoczyna się czas, który najbardziej lubię czyli piękna wiosna! Aż chce się rano wstać z łóżka –  powiedział jeden z uczestników.

Jeśli pogoda będzie sprzyjająca, planowane jest zorganizowanie wycieczek, które będą miały na celu integrację młodzieży, uwrażliwienie ich na piękno otaczającej natury oraz zachęcenie młodych ludzi do większej aktywności fizycznej.

Fot. 1 Podopieczni na ściance wspinaczkowej

fot.2

fot.3

Fot. 2, 3 Młodzież podczas korzystania z siłowni plenerowej

Tekst i zdjęcia – Joanna Pławny

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.