• Kontrast strony

W dniu 13 maja, w budynku ZSB Chemobudowa, Pan Robert Mazurkiewicz - właściciel Studia Mazurkiewicz i współpracujący z nowohuckim Hufcem Pracy pracodawca przywitał zgromadzonych uczestników na zainicjowanych przez siebie warsztatach. Tematem przewodnim zorganizowanego szkolenia była kompleksowa praca z włosami.

W trakcie spotkania adeptki i adepci sztuki fryzjerskiej mieli możliwości zapoznania się z pojęciami, takimi jak: stylizacja, pielęgnacja i koloryzacja włosów, a przebieg realizacji zaplanowanych zagadnień mogli obserwować w tracie pracy z modelką. Podczas warsztatów prowadzącemu asystowała Sofiia, uczestniczka nowohuckiej jednostki.

Cieszę się, że mogłam być częścią tych warsztatów i swoją zdobytą już wiedzą podzielić się z koleżankami i kolegami. Uważam, że takie zajęcia są bardzo potrzebne w szkołach branżowych. Sama ciągle zdobywam wiedzę w szkole, a taka inicjatywa z pewnością pozwala spojrzeć szerzej na zawód, którego się tutaj uczymy. Szczególnie, że każdy z instruktorów jest też pewnego rodzaju indywidualnością, która zawsze ma do przekazania swoim uczniom wiele ciekawej wiedzy – powiedziała Sofiia, po zakończonym szkoleniu.

 

Fot. 2 Uczestnicy w trakcie warsztatów

Fot. 1, 2 Uczestnicy warsztatów

 

Tekst – Radosław Domański
Zdjęcia – Agnieszka Jędrzejek

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.