• Kontrast strony

W dniu 16 kwietnia młodzież z limanowskiego Hufca Pracy, w ramach imprezy „Uczymy się być dobrymi”, uczestniczyła w zajęciach dotyczących wolontariatu.

Młodzież do akcji przygotowywała się już kilka dni wcześniej. Uczestnicy wzięli udział w zajęciach edukacyjnych dotyczących wolontariatu, na których postanowili zorganizować zbiórkę żywności dla osób potrzebujących. Ponadto ustalili, że wspólnie przygotują pełnowartościowe kanapki. Zgromadzone podczas zbiórki produkty i przygotowane bułki młodzi ludzie dostarczyli do Jadłodzielni w Nowym Sączu. Akcja miała na celu rozwijanie wśród młodzieży postawy zaangażowania na rzecz potrzebujących oraz rozbudzenie wrażliwości na potrzeby innych.

Od kilku lat angażuję się w działania na rzecz innych. Sprawia mi to dużo radości i satysfakcji – mówi Magda, inicjatorka zbiórki.

 

Fot. 1 Uczestnicy podczas robienia bułek

 

Fot.2

Fot. 2 Uczestnicy przy Jadłodzielni w Nowym Sączu

Tekst i zdjęcia – Karolina Młynarczyk

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.