• Kontrast strony

Dnia 15 maja w ramach realizowanego programu autorskiego „Moje zdrowie - moje życie!” młodzież limanowskiego Hufca Pracy wybrała się na zajęcia plenerowe do Parku Miejskiego.

Wydarzenie skierowane jest do młodzieży dla której ważne jest przygotowanie się do radzenia sobie z pojawiającymi się trudnościami zagrażającym prawidłowemu rozwojowi i zdrowemu trybowi życia. Zorganizowana pogadanka „Czym jest zdrowie i jak o nie dbać” oraz zajęcia ruchowe na świeżym powietrzu poszerzyły wiedze na temat zdrowego stylu życia i zachęciły młodych ludzi do aktywnego spędzania czasu wolnego. Uczestnicy programu podczas kolejnych zajęć wezmą udział w warsztatach kulinarnych, prelekcji na temat negatywnego wpływu substancji odurzających, a także dowiedzą się jak dbać o zdrowie, żeby zapobiegać chorobom. 

 

2

 

3A

Fot. 1, 2, 3 Uczestnicy podczas zajęć plenerowych

Tekst i zdjęcia – Łucja Filipiak

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.