• Kontrast strony

Upominki dla podopiecznych Domu Pomocy Społecznej to wspaniały gest, który może sprawić im radość i poczucie wsparcia. Pomoc dla tych, którzy jej potrzebują, to jedna z najlepszych rzeczy, jakie możemy zrobić.

W dniu 13 maja uczestnicy z gorlickiego Hufca Pracy zorganizowali wyjątkową akcję malowania kamieni dla podopiecznych Domu Pomocy Społecznej. Kamienie, które wcześniej zostały zebrane, zostały oczyszczone i przygotowane do malowania, a następnie każdy uczestnik wybrał kolor i złotą myśl, aby stworzyć unikalne dzieło sztuki. Ta inicjatywa ma na celu nie tylko dostarczenie podopiecznym przyjemności i radości, ale także ma być pamiątką obecności młodych ludzi w Domu Pomocy Społecznej. Podczas akcji wszyscy wykazali się kreatywnością i cieszyli się atmosferą wzajemnej życzliwości.

Fot. 1 Uczestnicy podczas warsztatów malowania kamieni

Tekst i zdjęcie – Justyna Sajchta

 

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.