• Kontrast strony

W dniu 21 marca w Zespole Szkół Przemysłu Spożywczego w Krakowie odbył się finał konkursu gastronomicznego „Wielkanoc po krakowsku”. Startowali w nim uczestnicy Hufca Pracy w Krakowie (os. Szkolne).

Wydarzenie organizowane jest po raz dziesiąty. Cieszy się dużym zainteresowaniem wśród młodzieży, a uczestników i gości wprowadza powoli w świąteczny nastrój. Rywalizacja odbyła się w trzech kategoriach: kucharz, cukiernik i piekarz. W ostatniej kategorii II miejsce zajął Damian Kozieł uczeń II klasy piekarskiej, odbywający praktyki w Auchan Bora Komorowskiego. Wypiekł on tradycyjne chleby z dekoracją oraz świąteczną chałkę. Na uroczystej gali odebrał dyplom i nagrody.

 

Fot. 1 Nagrodzone wypieki

 

Fot. 2

Fot. 2 Damian Kozieł odbiera dyplom i nagrody

 

Teksy i zdjęcia – Agnieszka Jędrzejek

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.