• Kontrast strony

„Co nas zbliża” to projekt Erasmus+ realizowany przez Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP w Zamościu. Chcielibyśmy pochwalić się tym co doświadczyliśmy, nauczyliśmy się i co przeżyliśmy w trakcie projektu. Spotkanie podsumowujące odbyło się 26 kwietnia.

Choć od naszej wymiany minęło już kilka chwil, to nadal wspominamy ją bardzo miło. Na spotkaniu podsumowującym opowiadaliśmy o projekcie naszym kolegom i koleżankom z Ośrodka Szkolenia i Wychowania OHP w Zamościu. Uczestnicy wymiany przygotowali fotopasaż dokumentujący działania podejmowane w projekcie.

cnl2

W trakcie spotkania oglądaliśmy zdjęcia, mówiliśmy o tym co najbardziej nam się podobało, jakie mieliśmy obawy przed rozpoczęciem wymiany. A teraz stwierdzamy, że strach ma wielkie oczy, a ta wymiana pokazała nam, że wszyscy jesteśmy tacy sami, że pomimo bariery językowej, innej kultury, tradycji jesteśmy obywatelami Europy, którzy mają wspólne wartości, pasje i zainteresowania, a bariera językowa okazała się wyzwaniem, nad którym pracowaliśmy każdego dnia w trakcie trwania wymiany.

Spotkaniu towarzyszył mały poczęstunek. Uczestnicy wymiany nie mogą doczekać się kolejnego takiego przedsięwzięcia.

Autorzy: Uczestnicy wymiany projektu „Co nas zbliża”

PL Współfinansowane przez Unię Europejską POS

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.