• Kontrast strony

20 i 21 wychowankowie Hufca Pracy w Świdniku uczestniczyli w wycieczce turystyczno-krajoznawczej „Poznajemy magiczna Roztocze”. 20 uczniów uczących się w Zespołach Szkół w Piaskach, Trawnikach i Świdniku pojechało na wycieczkę w nagrodę za aktywność w konkursach organizowanych przez OHP, działalność samorządową, wyniki osiągane w szkole i frekwencję na praktykach.

swr2

Pierwszego dnia młodzież zaraz po przyjeździe udała się na spływ kajakowy na rzece Tanew (odcinek Osuchy - Pisklaki), następnie wszyscy przeszli szlakiem nad Tanwią („Szumy” – wodospad na rzece Jeleń).

swr3

Drugiego dnia grupa udała się na zwiedzanie atrakcji turystycznych Suśćca i Krasnobrodu. Na koniec młodzież wstąpiła do Szczebrzeszyna, gdzie była czas na spacer po Rynku i pyszną pizzę. Uczestnicy Świdnickiego hufca wrócili do domów zmęczeni, ale bardzo zadowoleni z wyjazdu.

swr4

Waldemar Stadnicki

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.