• Kontrast strony

26 października uczniowie Branżowej Szkoły I Stopnia w Tomaszowie Lubelskim - uczestnicy Hufca Pracy - udali się do Roztoczańskiej Spółdzielni Socjalnej „Warto” w Krasnobrodzie na warsztaty garncarskie. Podczas zajęć prowadzonych przez Pana Mirosława Lipskiego młodzież poznała bogatą historię i tradycję powstawania ceramiki oraz miała możliwość własnoręcznego wykonania naczyń z gliny. Uczestnicy odznaczyli się tutaj dużą kreatywnością i zaangażowaniem oraz dużymi zdolnościami manualnymi.

tl wg

Po skończonych warsztatach młodzież udała się na zwiedzanie wystaw Regionalnego Muzeum Parafialnego w Krasnobrodzie oraz Ptaszarni przy Głównym Sanktuarium Diecezji Zamojsko-Lubaczowskiej w Krasnobrodzie. Wycieczka zakończyła się podziwianiem panoramy Krasnobrodu z wieży widokowej znajdującej się na szczycie starego kamieniołomu.

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.