• Kontrast strony

Kadra Hufca Pracy w Tomaszowie Lubelskim rozpoczęła akcję rekrutacyjną do OHP. Podczas wizyt w szkołach, urzędach, GOPS i MOPS oraz innych instytucjach na terenie powiatu tomaszowskiego wychowawcy przekazują dyrektorom, nauczycielom i kierownikom plakaty, ulotki rekrutacyjne, a także informacje promujące OHP.

Plakaty zostały rozwieszone na słupach ogłoszeniowych oraz tablicach informacyjnych na trasie Tomaszów Lubelski – Jeziernia – Bełżec – Lubycza Królewska – Ruda Żurawiecka – Machnów Stary – Machnów Nowy – Jarczów - Ulhówek. Informacje o prowadzonej rekrutacji na bieżąco umieszczane są na profilu tomaszowskiej jednostki OHP na Facebooku. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Karolina Komadowska

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.