• Kontrast strony

Młodzież z Ośrodka Szkolenia i Wychowania OHP w Radzyniu Podlaskim 9 września świętowała Międzynarodowy Dzień Urody. Dzień ten jest okazją do szczególnego zadbania o urodę i spędzenia dnia na samych przyjemnościach, regeneracji i odpoczynku, a także do refleksji na temat zdrowego stylu życia. Uroda to nie tylko piękno fizyczne, ale również intelektualne i duchowe. Dzień urody ma na celu promowanie pozytywnego wizerunku ciała i budowania pewności siebie.

mdu2

Uczestnicy OSiW w Radzyniu uczcili ten dzień, biorąc udział w „Potańcówce u Potockich” na rynku w centrum miasta. Młodzież w doskonałych humorach wróciła do internatu, by następnie oddać się zabiegom pielęgnacyjnym.

Małgorzata Borkowska, Marcin Ratajczyk

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.