• Kontrast strony

W dniach 27-28 lipca uczestnicy projektu „Aktywni górą” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego wzięli udział w warsztatach z zakresu kreowania wizerunku połączonego z usługą stylisty. Dzięki zajęciom i konsultacjom indywidualnym młodzież poznała zasady dress code’u, a także ustaliła swój unikalny styl, który podkreślił indywidualność każdej osoby.

Najciekawsza część warsztatów – zakupy strojów – odbyła się w przyjemnej i towarzyskiej atmosferze. Pod opieką stylistki uczestnicy wybrali odzież odpowiednią na przygotowania do rozmowy o pracę oraz spotkania biznesowe. Warsztaty zakończyły się metamorfozą każdego z uczestników. Profesjonalny barber pokazał jak nadać i podkreślić odpowiedni wygląd do nowej garderoby.

Dzięki warsztatom młodzież zrozumiała, że wizerunek to jest ważny faktor przy rozmowie z pracodawcą i ma duże znaczenie w życiu zawodowym i osobistym. Za pomocą specjalistów uczestnicy nie tylko dowiedzieli się jak zadbać o wygląd odpowiedni do rozmowy o pracę, ale także zrozumieli, że każdy ma w sobie ogromny potencjał.

Anna Chykaliuk

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.