• Kontrast strony

Na przełomie maja i czerwca uczestnicy Hufca Pracy w Kraśniku przystąpili do egzaminów czeladniczych przed Komisją Lubelskiej Izby Rzemieślniczej. Młodzież zdawała egzaminy teoretyczne i praktyczne w wyuczonych zawodach: fryzjer, kucharz, mechanik pojazdów samochodowych, monter sieci i instalacji sanitarnych oraz murarz tynkarz.

kec2

Uczestnicy sumiennie przygotowali się do egzaminów. Wykazali się wiedzą teoretyczną podczas rozwiązywania testów oraz umiejętnościami praktycznymi.

kec3

Egzamin był końcowym sprawdzianem i miał na celu weryfikację zdobytej wiedzy, którą młodzi ludzie nabyli przez okres trzech lat, odbywając praktyczną naukę zawodu u pracodawców zewnętrznych.

Kadra Hufca Pracy w Kraśniku

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.