• Kontrast strony

13 lutego w ramach ogólnopolskiej inicjatywy Kapituły Samorządności Młodzieży OHP „Oddaj krew, podziel się cennym darem na Walentynki” z młodzieżą z Hufca Pracy w Kraśniku spotkał się przedstawiciel Klubu Honorowych Dawców Krwi Kraśnik „Wystarczy Chcieć”. Zaproszony gość promował ideę krwiodawstwa wśród uczestników OHP. Przedstawił młodzieży informacje na temat krwiodawstwa: funkcje krwi, cechy dawcy, korzyści z oddawania krwi, czynniki wpływające na wzrost zapotrzebowania na krew. Spotkanie z przedstawicielem klubu cieszyło się dużym zainteresowaniem wśród młodzieży. Uczestnicy z zainteresowaniem słuchali prelekcji oraz wyrazili chęć udziału w podobnych spotkaniach w przyszłości.

Na spotkaniu dodatkowo gościł lider akcji „Szlachetna Paczka”, który przekazał informacje młodzieży na temat akcji, zachęcał do wzięcia udziału w wolontariacie, którego ideą jest pomoc ubogim rodzinom, a także osobom starszym i chorym.

Kadra HP w Kraśniku

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.