• Kontrast strony

22 lutego młodzież z chełmskiego Hufca Pracy wybrała się na lodowisko Icemania w Lublinie. Wyjazd został zorganizowany w ramach programu „Piruety z OHP” i miał na celu nie tylko zajęcia rekreacyjne na lodowisku, ale również integrację uczestników kształcących się w Chełmie, Zamościu i Trawnikach.

icech2

Dla niektórych było to pierwsze zetknięcie z tego typu aktywnością fizyczną, ale już po upływie krótkiego czasu i kilku upadkach wszyscy dobrze radzili sobie na lodowej tafli. Ważne było to, że bardziej doświadczeni pomagali początkującym – udzielali wskazówek i pomagali w przypadku zachwiania równowagi. Sprawdzian koleżeństwa i zaufania w tym wypadku wypadł celująco.

icech3

Dzień spędzony w Lublinie upłynął w bardzo miłej atmosferze. Do domów wszyscy wrócili cali, zdrowi i zadowoleni.

Monika Baranowicz

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.