18 maja w Hufcu Pracy w Chełmie ruszyła akcja „Podziel się książką” wpisująca się w harmonogram przedsięwzięć Ogólnopolskiej Kapituły Samorządności Młodzieży OHP. W ramach inicjatywy młodzież przygotowała plakat informacyjny i tablicę ogłoszeń, na której umieszczane są fiszki dotyczące książek i audiobooków, które młodzież i kadra OHP chce wypożyczyć innym czytelnikom.

chp2

Przygotowana została również skrzynka na książki przeczytane i oczekujące na nowego właściciela. Już pierwszego dnia akcji wiele książek znalazło nowych nabywców. Szczególnym zainteresowaniem cieszyły się pozycje młodzieżowe i poradniki. Akcja „Podziel się książką” będzie trwać do końca roku szkolnego.

Monika Baranowicz

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.