• Kontrast strony

Dnia 9.03.2021 roku odbyło się pierwsze spotkanie grupy inicjatywnej uczestniczek z 2-1 Hufca Pracy z Brodnicy z przedstawicielami Koła Gospodyń Wiejskich ze Zbiczna i Pokrzydowa.

Młodzież zapoznała starsze osoby z nowoczesnymi technikami komunikacji. Tematem przewodnim były warsztaty z obsługi telefonu dotykowego oraz zajęcia z korzystania z internetu i mediów społecznościowych, co szczególnie przydatne jest obecnie. Zajęcia cieszyły się dużym zainteresowaniem. Panie z KGW czekają na kolejne zajęcia w ramach projektu, a będą nimi wspólne warsztaty kulinarne.

Przedsięwzięcie jest częścią Projektu Solidarności (2020-3-PL01-ESC31-094942) realizowanego od marca do czerwca 2021r i finansowanego z programu Europejski Korpus Solidarności.

Uczestniczki spotkania z grupą inicjatywną
Uczestniczki spotkania z grupą inicjatywną
Warsztaty cz. II
Warsztaty cz. II
Warsztaty cz.III
Warsztaty cz.III
logoeks
logoeks

 

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.