• Kontrast strony

Oczy są zwierciadłem duszy.  Widać w nich nasz nastój i nastawienie do życia. Piękne oczy dodają uroku i są  wizytówką człowieka. Jest to część ciała podkreślana przez większość pań.

Dlatego Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży w Toruniu w dniu 09.05.2022 rozpoczęło realizację kursu „Stylizacja i przedłużanie rzęs”, w którym wzięli udział uczestnicy i absolwenci Ośrodka Szkolenia i Wychowania w Toruniu. 

Pierwszym elementem kursu było szkolenie z inicjatywy własnej - „Ważne kompetencje miękkie na rynku pracy” przeprowadzony przez specjalistę ds. rozwoju zawodowego, ponieważ wiedzy w tym temacie nigdy za wiele.

Kurs rozpoczął się od zagadnień teoretycznych, ponieważ bezpieczeństwo i higiena w pracy z człowiekiem jest najważniejsza. Kursantki poznały wszelkie przeciwskazania do zabiegu, ale również rodzaje potrzebnych  materiałów oraz wiele ważnych zagadnień technicznych. W następnych dniach przyjdzie czas na praktykę.

Uśmiech nie schodził z twarzy uczestniczek kursu.  Widać zaangażowanie i zapał do pracy.

Dziewczyny bardzo czekały na ten kurs. Wiedzą, że jest on dużą szansą, by mogły wzbogacić swoje kompetencje zawodowe oraz pojawić się na rynku pracy z poszukiwanymi przez pracodawców umiejętnościami. Z usług kosmetycznych, a w tym stylizacji rzęs korzysta coraz więcej kobiet, więc tego typu szkolenie jest tym bardziej przydatne młodym osobom, rozpoczynającym swoją aktywność zawodową.  

Kurs jest realizowany przez Zakład Doskonalenia Zawodowego w Toruniu. Zakończy się egzaminem wewnętrznym. Każda z uczestniczek otrzyma zaświadczenie ukończenia kursu.

Trzymamy kciuki!

 

kurs_stylizacja_rzęs_1
kurs_stylizacja_rzęs_1
kurs_stylizacja_rzęs_2
kurs_stylizacja_rzęs_2

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.