• Kontrast strony

Patryk Zalewski to absolwent Ośrodka Szkolenia i Wychowania w Toruniu. Fryzjer. Od 3 lat z powodzeniem prowadzi własną firmę. Chociaż osiągnął sukces nadal planuje swoja przyszłość i dalszy rozwój.

Katarzyna Sobczak, zastępca kierownika Ośrodka Szkolenia i Wychowania w Toruniu: Patryk, minęło trochę czasu od opuszczenia przez Ciebie murów OHP, jak wspominasz ten okres?

Patryk Zalewski: Trafiłem tu jako chłopak bez marzeń, bez planów, z problemami i nagle wszystko się zmieniło.  Pobyt w OHP to był przełom w moim życiu. Brzmi jak bajka, ale to prawda. Dostałem wsparcie i motywację. W OHP pierwszy raz ktoś we mnie uwierzył. Pokazał, że warto mieć marzenia i dążyć do ich realizacji. Nie mogłem się poddać, choć nie było lekko.  

KS:  Jaką drogę pokonałeś, aby znaleźć się w miejscu, w którym teraz jesteś?

PZ: Od razu po szkole potrzebowałem pieniędzy, żeby przeżyć. Podejmowałem się różnych prac ale czułem, że nie chcę tak żyć, że muszę robić to, co lubię. Zaryzykowałem. Opłaciło się.

KS: Otworzyłeś własny zakład fryzjerski, osiągnąłeś sukces. Jaką masz radę dla naszych przyszłych absolwentów? Co zrobić, by zostać dobrym fachowcem?

PZ:   Przede wszystkim trzeba lubić to, co się robi, a do tego być pewnym siebie - to jedna z cech dobrego fryzjera, tak samo jak zdolności manualne czy poczucie estetyki.  Nad tym trzeba pracować, cały czas się rozwijać. Ja staram się każdego klienta traktować indywidualnie, rozmawiać z nim, poznać jego potrzeby. Wkładam serce w to, co robię.  To klucz do sukcesu.

KS: Jakie masz plany na przyszłość ?  

PZ: Nie osiadam na laurach i cały czas doskonalę swoje umiejętności. Śledzę najnowsze trendy, rozwijam się. Kolejny raz dostałem nominację w Plebiscycie Mistrzowie Urody 2022 w kategorii SALON FRYZJERSKI ROKU i FRYZJER ROKU, w których wcześniej zdobywałem I miejsce.

Hair by Zalewski
Hair by Zalewski
Patryk_Zalewski_1
Patryk_Zalewski_1
Patryk_Zalewski_2
Patryk_Zalewski_2
Patryk_Zalewski_3
Patryk_Zalewski_3

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.