• Kontrast strony

9 marca  członkowie Koła Wolontariatu i Rady Młodzieży z Ośrodka Szkolenia i Wychowania w Toruniu odwiedzili Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt.

Głównym celem akcji było uwrażliwienie młodzieży na los bezdomnych zwierząt oraz podniesienie świadomości społecznej na temat potrzeb i praw zwierząt. Wizyta poprzedzona była zorganizowaniem zbiórki na rzecz bezdomnych zwierząt – karmy, ciepłych kocy, prześcieradeł, zabawek. Młodzież zaangażowała się w akcję pokazując, że  los skrzywdzonych i porzuconych zwierząt nie jest jej obojętny.  Wizyta w schronisku to znakomity przykład tego, że warto uczyć miłości i szacunku oraz zaszczepiać w uczestnikach pozytywne wartości. Uczestnicy OHP po raz kolejny udowodnili, że są wrażliwi  i zawsze chętni do niesienia pomocy potrzebującym.

Młodzież z darami przed schroniskiem_2
Młodzież z darami przed schroniskiem_2
Młodzież z darami przed schroniskiem_3
Młodzież z darami przed schroniskiem_3
Podziękowania
Podziękowania

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.